Aromatic
Aralık 27, 2019 No Comments Ürünler Garaj Mühendislik

Yüksek teknolojili tesislerde, titizlikle, uluslararası normlara uygun olarak üretilen Aromatic; küçük, hafif ve şık tasarımıyla göz doldurmaktadır. Nano difüzyon teknolojisi ile açık ve kapalı alanlarda bile hızlı etki gösteren Aromatic ile farkınızı kanıtlayın. Sizlere özel tasarım imkanlarımızdan yararlanmak, kokularımızdan birini seçmek veya size özel bir koku elde etmek için geç kalmayın. Aromatic ile hafızalara kazının.

Nano difüzyon teknolojisi ile açık ve kapalı geniş alana hızlıca koku yayar.
Uzaktan yönetme özelliğiyle çalışma saatleri esnek bir şekilde programlanabilir.
Kokunuz ortama özel tasarım ile uzak mesafelere kolaylıkla taşınabilir.
Gsm özelliği ile koku deposunun durumunu bir mesaj ile kolaylıkla sorgulayabilir veya kokunuz bitmeye yakın aromatic sizlere haber verir.
Havalandırma durumuna göre değişen 2000 m² genişliğe kadar etki alanı sunar.
Talep ettiğiniz ortama özgü şık tasarım ve kokulandırıcı ilavesiyle kullanım kolaylığı ve şıklığın yanında ENERJİ TASARRUFUYLA çevreye duyarlıdır.
Aromatic Avantajları
Kokuların insan davranışları üzerindeki etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu yüzden bir ortamda yayılan koku, insanları etkilemek için oldukça önemlidir. Ortam kokulandırma sayesinde insanlar üzerinde olumlu bir etki bırakabilirsiniz. Aromatic Koku Makinesi ile, zaman ve koku tercihlerinizi önceden belirleyerek ortamlarınızdaki kokuyu her zaman pratik bir şekilde yönetebilirsiniz. Geniş kullanım alanı ve koku çeşitliliği sayesinde ev, ofis, mağaza, hastane ve indoor/outdoor reklam bilbordlarında ve bir çok konumda güzel kokunun ortama hakim olmasını sağlayabilirsiniz.

Proje Sahibi
Garaj Mühendislik Garaj Mühendislik, sektörde çalışan ve alanında profesyonellerin, ARGE ve inovasyon çalışmalarının GOSB Teknopark bünyesinde hayata geçirilmiş platformudur.