Sample Otomat
Şubat 26, 2020 No Comments Projeler Garaj Mühendislik

İsteğe ve ihtiyaca özel cihaz ve makinaların, tasarım, üretim ve devreye alma işlerinin tamamını yapmaktayız. Örneğin aşağıda tasarımları görülen “Sample Otomat” gibi …

Tasarımları görülen “Sample Otomat” özel olarak tasarlanmıştır. Parfüm Firmalarının Sample adını verdikleri test parfümlerini vermek için yapılmıştır. Üzerindeki ekran ile hem reklam görselleri yayınlanmakta hemde kullanıcının yönlendirilmesi ile ücretsiz deneme boyu parfüm(sample) alması sağlanmaktadır.

Bu cihaz ile müşteri bilgileri, hedef kitlesi gibi bilgiler alınabilmesi ve deneme boyu(sample) ürünlerin, bilinçli dağıtımı yapılabilmesinden dolayı önemli bir görev yürütülmektedir.

Cihaza ad/soyad, telefon/e-mail, gibi bilgileri girilir. Cihaz kablosuz bağlantısı ile bilgileri sorgular. Sorgulama işlemi başarılı olursa yada senaryoda belirlenen şartlar sağlanırsa hazneden sample çıkışı sağlanır. Sonrasında müşteriye ulaşarak tecrübesi sorulabilir, kampanyadan haberdar edilebilir ayrıca sample ürünlerinin kimlere gittiği takip edilebilir!

Tags
Proje Sahibi
Garaj Mühendislik Garaj Mühendislik, sektörde çalışan ve alanında profesyonellerin, ARGE ve inovasyon çalışmalarının GOSB Teknopark bünyesinde hayata geçirilmiş platformudur.