Hakkımızda

Garaj Mühendislik, sektörde çalışan ve alanında profesyonellerin, ARGE ve inovasyon çalışmalarının GOSB Teknopark bünyesinde hayata geçirilmiş platformudur.Firmamızın adı firmamızın kalite anlayışı ve çalışma mantığından gelmektedir. İşverenlerimizle global düzeyde çalışmalar ortaya çıkarmak için en yeni teknolojilerden yararlanıyor, böylece sektördeki yenilikçi uygulamaların Türkiye’deki öncüsü olmayı amaçlıyoruz.

Uzman ekip ve kadrosuyla mühendisliğin getirdiği gereksinimler doğrultusunda projelendirme, devreye alma ve teslim konularında uzmanlaşmıştır.

Firmamız üstlendiği projelerde iş ortaklarına sunduğu yenilikçi, özgün ve teknolojik yaklaşımı ile yaptığı mühendislik ve danışmanlık çalışmalarında ön plana çıkmaktadır. Birlik ve beraberlikten gücünü alan firmamız;

Üretim ve üründe kalite
Üretim ve üründe inovasyon
Kullanılabilir faydalı üretim
İlkelerini özümsemiş yapısı ile ülkemizde ve sektörde vazgeçilmez bir yapıda, emin ve sağlam adımlarla ilerlemektedir. Başlıca çalışma alanlarımız;

Gömülü yazılım ve donanım tasarımı
İklimlendirme otomasyonu
Makine tasarım ve üretim planlama
Endüstriyel otomasyon tasarımı ve yazılımı (SCADA)
Grafik arayüz tasarımı (GUI)
Mekatronik sistemler
Test ve kontrol sistemleri imalatı ve geliştirilmesidir.
Tamamlanan ve devam eden projelerimiz teknik bilgi ve hizmet kalitesi açısından Garaj Mühendisliği rakiplerinden daha ileriye taşımaktadır.

Siz değerli iş ortaklarımız ile süregelen birlikteliğin karşılıklı profesyonel anlayış ve destekle devam etmesi, geleceğe güvenle bakmamızı sağlamaktadır.